Consultation for Nigeria

01 Şubat 2021, PazartesiConsultation for Nigeria, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Nigeria; Türkiye’ de bulunan Nijerya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Nijerya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Nijerya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Nijerya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Nijerya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Nijerya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Nijerya seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Nijerya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Nigeria web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Nigeria web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Nigeria web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Nigeria’ya dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.